Оформлення цитат та визначень

Оформлення цитат.

Для створення цитат на мові HTML використовуються наступні елементи:

<q> – коротка цитата (quote – цитувати). Тег призначений для виділення коротких цитат, що є частиною текстового абзацу. Як правило, вміст цього тегу автоматично обрамляється подвійними лапками.

<blockquote> – окрема цитата. Тег призначений для виділення довгих цитат, які можуть складатися з кількох текстових абзаців. Відображає текст цитати у центрі сторінки з відступами від лівого та правого краю. Всередині нього можуть бути розташовані інші елементи форматування тексту.

<p>
  <q>Hasta la vista, baby</q> - фраза, що вимовляється Арнольдом Шварценеггером у ролі андроїда Термінатора, стала крилатою і потрапила до списку ста відомих цитат із американських фільмів за 100 років.
</p>
<blockquote> 
Найбільше і найдорожче добро кожного народу - це його мова, та жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ вкладає і своє давнє життя і свої сподіванки, розум, досвід, почування.
</blockquote>
<p align = "right"><b>Панас Мирний</b></p>
вкладений список

Оформлення визначень.

<dfn> – дозволяє виділити текст як визначення (definition). Його треба використовувати, коли новий термін зустрічається в тексті вперше і відразу дається його визначення. Браузер показує такий текст курсивом.

<p>
  <dfn>HyperText Markup Language</dfn> – стандартизована мова розмітки документів для перегляду веб-сторінок у браузері.
</p>
вкладений список